...
Nowy w GokuMarket? Kup zestawy startowe i uzyskaj GMC oraz bezpłatne karty debetowe, e-commerce, telekomunikację i premie podróżnicze za pomocą BTC, XEM, DASH, ETH i USDT!

„GokuMarket - jeden rynek dla gospodarki blockchain!”


Nowy w GokuMarket? Zacznij już dziś, pobierając GokuMarket na Androida / iOS i zrób KYC, aby zdobyć bezpłatną nagrodę ! 🏆 Następnie kup zestaw startowy z GMC i uzyskaj dodatkowe korzyści !

📣 Zestawy startowe = GMC + PERKS 🔥 w tym Kupony na karty debetowe 💳, Handel elektroniczny 🛍️, Telekomunikacja 📱, Autoboty 🤖 i Podróże ✈️

Zestaw startowy GokuMarket to pakiet super bonanza, specjalnie stworzony dla nowych i istniejących użytkowników GokuMarket, którzy chcą skorzystać z rosnącej liczby narzędzi kryptowalutowych, które oferuje rynek.

Atuty zestawu startowego.

GokuMarket Zestawy startowe obecnie profity z kuponów dla prepaid karty debetowej (S), kredyty telekomunikacyjnych, e-commerce, zakupy, Autobotów i członkostwa w podróży. Wraz z wprowadzaniem nowych produktów i funkcji w GokuMarket, korzyści te mogą ulec zmianie z korzyścią dla użytkowników.

5 sposobów korzystania z GMC (kredyty GokuMaket)

GMC (kredyty GokuMarket) jest częścią tego, co napędza ekosystem GokuMarket i jest używany jako narzędzie na rynku dla wielu rzeczy, takich jak:

  1. Zniżki: uzyskaj zniżki, płacąc opłaty za GMC

  2. Transakcje: płać za towary (e-commerce) i usługi ( subskrypcje AutoBots ) z GMC

  3. Handel P2P (peer-to-peer): konwersja między GMC a walutami fiducjarnymi

  4. Wymiana giełdowa: konwersja między GMC i BTC, ETH lub USDT

  5. Obstawianie: zdobywaj nagrody za obstawianie i zarabiaj codziennie przez HODLing swojego GMC

Ponieważ GokuMarket ceni swoją społeczność, plan działania jest pełen doskonałych produktów i funkcji kryptowalut o popularnym popycie. GokuMarket jest jedynym rynkiem dla gospodarki blockchain. Aby uzyskać szybkie aktualizacje, śledź nas na Twitterze Facebooku , Instagramie , telegramie i YouTube .

Chcemy, aby wszyscy zaczęli od GokuMarket na właściwej stopie, więc szybko pobierz swoją aplikację GokuMarket 📱 Android / 📱 iOS i pozwól nam być łatwym w obsłudze partnerem w podróży!

📱 Kod Bonusowy 5$ do rejestrcji Apki:  8625645947  🚀🚀

Nie przegap pakietu startowego z dodatkowymi dodatkami !

Happy Trading! 🚀

Z poważaniem,

Zespół GokuMarket 💜